Konsolacje – Fantazja Łódź Górna

Konsolacja, potocznie nazywana stypą, jest obecna w naszej kulturze chrześcijańskiej już od dawna. Jest to nic innego, jak poczęstunek po pogrzebie, który ma być formą wdzięczności dla żałobników obecnych na obrzędzie. Konsolacje mają też wymiar duchowy. Podczas stypy osoby w żałobie wspominają zmarłego podczas wspólnych rozmów, wspierając się przy tym nawzajem. Wspólny posiłek, to także czas odpoczynku dla osób, które po pogrzebie czeka jeszcze daleka podróż do domu.

W naszym kompleksie Fantazja organizujemy konsolacje przy ścisłej współpracy z najbliższymi zmarłego. Oferujemy im wsparcie w tej trudnej dla nich chwili. Dokładamy wszelkich starań, by nie zaprzątali sobie głowy zbędnymi szczegółami.

Menu

Sala konsolacyjna, którą dla ciebie przygotujemy to przede wszystkim przyjemny, kameralny klimat, które idealnie sprawdzą się w nieprzyjemnych okolicznościach. Twoim gościom zaserwujemy pyszne, sycące dania, które przygotujemy z najwyższej jakości produktów.

Oferowane przez naszą kuchnię obiady domowe bazują przede wszystkim na przepisach tradycyjnej kuchni polskiej. Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie sugestie. Z przyjemnością przygotujemy jadłospis, który uwzględni gusta i smaki najbardziej wymagających smakoszy. Na naszym stole goście znajdą: dania główne na ciepło, przystawki na ciepło i na zimno, soczyste owoce i smaczne ciasta. Na życzenie serwujemy również dania z grilla.

Zapewniamy również profesjonalną obsługę kelnerską przez cały czas.

Lokalizacja

Nasz obiekt znajduje się w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta Łódź, w dzielnicy Chojny. Uczestnicy stypy mają do dyspozycji przepiękny ogród, który potrafi choć na chwilę ukoić serca żałobników. Zachwyci swoją bogatą, którą tworzą zadbane, różnych gatunków kwiaty, drzewa liściaste i chojny. Uroku dodają również fontanny, wodospady i liczne ławeczki otoczone zielenią. Na terenie ogrodu znajduje się również plac zabaw dla dzieci.

Kompleks posiada pięć klimatyzowanych sal, które pomieszczą od 20 do 170 osób. Górna cześć głównego budynku, to komfortowo urządzone pokoje gościnne, w których nocują przyjezdni.

Dodatkowym udogodnieniem jest niewielka odległość licznych nekropolii. Sala konsolacyjna zlokalizowana jest niedaleko cmentarza:

  • cmentarz ewangelicki przy ulicy Górnej,
  • cmentarz przy ulicy Kurczaki,
  • cmentarz św. Franciszka przy ulicy Rzgowskiej,
  • cmentarz przy ulicy Rzemieślniczej,
  • cmentarz przy ulicy Konnej,
  • cmentarz ewangelicko – augsburski przy ulicy Sopockiej,
  • cmentarz Parafialny Łódź – Wiskitno na Posadzie.

Zapraszamy do kontaktu. Działamy sprawnie i kompleksowo.

 

Call Now Button