Sala na komunię – Fantazja Łódź Górna

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie dla całej rodziny, którą warto spędzić w miłej i przyjaznej atmosferze. Jeśli zatem zależy państwu na tym, by całą swoją uwagę poświęcić dziecku i jego przygotowaniom do sakramentu, to zapraszamy do naszego kompleksu Fantazja, w mieście Łódź, dzielnicy Chojny. Nasz kompleks to idealne miejsce na przyjęcie komunijne.

Nasza specjalność to różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Organizujemy je od kilkudziesięciu lat, co stanowi gwarancję wysokiej jakości usług. Z ogromną przyjemnością podejmiemy się organizacji przyjęcia z okazji pierwszej komunii świętej państwa pociechy.

Kompleksowa organizacja komunii

Organizacja komunii świętej to niezwykle czasochłonne i angażujące zajęcie. To trudne zadanie warto powierzyć specjalistom. Nasz zespół z przyjemnością zorganizuje przyjęcie komunijne, które na długo zapadnie w pamięci wszystkich gości i przede wszystkim państwa. Zapewniamy, że w ten wyjątkowy dzień będzie przebiegał w wyjątkowej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu.

Zakres naszych usług to:

  • sala na komunię – wsparcie w wyborze odpowiedniego pomieszczenia (spełniającego potrzeby i oczekiwania), dekorowanie,
  • restauracja na komunie – dopasowanie menu (po wcześniejszej konsultacji), które uwzględni preferencje państwa i gości,
  • tort komunijny – jeśli nie będą państwo chcieli zajęć się tą kwestią we własnym zakresie,
  • profesjonalna obsługa kelnerska w trakcie przyjęcia.

Uroczysty obiad może się odbyć w jednej z naszych klimatycznych sal: sali ogrodowej, sali przy fontannie, sali kawiarnianej lub sali lustrzanej. Każdą z nich cechuje wyjątkowy klimat i piękne wnętrza.

Udogodnienia dla gości

Dla państwa gości oddajemy do dyspozycji niezwykle urokliwy ogród. To wyjątkowe miejsce z pewnością zachwyci każdego uczestnika przyjęcia. Niepowtarzalna paleta barw, którą tworzą kwiaty, krzewy, drzewa liściaste i chojny ukoją zmysły i będą stanowić idealną scenerię do poobiedniego spaceru. Na terenie ogrodu znajdują się również fontanny, wodospady, plac zabaw dla dzieci oraz sala grillowa.

Niewątpliwym udogodnieniem jest również duży parking znajdujący się na obszarze kompleksu. Dodatkowo, górna część głównego budynku wyposażona jest w przytulne i komfortowe pokoje gościnne.

Sala na komunię w naszym obiekcie, to idealny sposób na udane przyjęcie komunijne. Komfortowe warunki, profesjonalna miła obsługa, smaczne jedzenie i piękne otoczenie to recepta na niezapomniane chwile. Jeśli interesuje Cię sala do wynajęcia na imprezę to zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia, jakie mamy wolne terminy już dziś.

 

Call Now Button