Sala na 18 urodziny – Fantazja Łódź

18 – te urodziny to niezwykle ważny moment w życiu każdego nastolatka. Przecież tylko raz wchodzi się w dorosłość. Dlatego każdy jubilat marzy o zorganizowaniu niezapomnianej osiemnastki. Najważniejsze punkty takiej udanej imprezy to: dobra muzyka, smaczne jedzenie, idealny lokal na urodziny (najlepiej lokal na wyłączność) i najlepsze towarzystwo.

Dobra wiadomość dla rodziców jest taka, że nasza firma zajmie się organizacją większości pozycji z listy. Imprezy okolicznościowe organizujemy od kilkudziesięciu lat. Znamy się na rzeczy. Zapewnimy kompleksowe wsparcie profesjonalistów, smaczne jedzenie i odpowiednio przygotowany lokal na imprezy urodzinowe.

Sala na 18 urodziny powinna być wyjątkowa. A my dysponujemy aż pięcioma takimi salami. Każda z nich posiada swój niepowtarzalny styl i charakter. z powodzeniem możemy zorganizować imprezę dla 20, a nawet 170 osób. Fantazja to idealne miejsce do świętowania urodzin.

Menu dostosowane do charakteru imprezy

Wynajem lokalu to nie wszystko. Z doświadczenia wiemy, że nastolatki mają spore zapasy energii, które wykorzystują na dobrą zabawę. Bazując na tej wiedzy oferujemy państwu odpowiednio dostosowane menu. Jego pozycje obejmują: dania na ciepło, zimne i ciepłe przekąski, owoce, napoje i słodkości w postaci ciast.

Nasza restauracja serwuje pyszne, tradycyjne dania kuchni polskiej. Jednak z przyjemnością słuchamy wskazówek naszych klientów. Jesteśmy elastyczni. Modyfikujemy pozycje na karcie dań zgodnie z preferencjami i potrzebami gości. Doskonale wiemy, że dobra zabawa często uzależniona jest od smacznych posiłków.

Na życzenie klientów udostępniamy salę grillową, w której serwujemy popularne potrawy z najwyższej jakości produktów.

Dostępne udogodnienia

Nasza sala bankietowa, czyli wymarzony lokal na urodziny twojej pociechy, znajduje się na terenie kompleksu bankietowo – noclegowego. Dysponuje on dodatkowymi udogodnieniami, które będą stanowić niepowtarzalne urozmaicenie imprezy. W ramach odpoczynku zaproszeni goście będą mogli spacerować po niezwykle urokliwym ogrodzie. Zachwyci on wszystkich niesamowitą paletą barw, którą tworzą kwiaty i drzewa. Wzdłuż alejek znajdują się ławki, a pośród zieleni fontanny i wodospady.

Oferujemy również komfortowe pokoje gościnne, które wyposażone są w łazienki, bezpłatny Internet oraz TV. Nasi goście mają też do dyspozycji duży parking, który znajduje się na terenie obiektu.

Planujesz zorganizować 18 – tkę dla swojej pociechy. Zapraszamy do naszego kompleksu Fantazja, w mieście Łódź. Idealna sala na 18 urodziny, pyszne jedzenie, wspaniałe otoczenie i profesjonalna obsługa, to z pewnością znajdziesz u nas!

 

Call Now Button